TELEFON

+90 212 807 07 15

Bu web sitesi, MGBeyond Film Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ([email protected]) tarafından işletilmektedir.

Bu sayfa, MGBeyond Şirkete ait olan bu web sitesi ve hizmetini kullanırken yasal haklarınız ve yükümlülükleriniz hakkında önemli bilgiler içermektedir.

MGBeyond’un web sitesine  veya hizmetlerine  erişmeden ve bunları kullanmadan önce, erişim, tarama ve kullanım için geçerli olan bu kullanım şartlarını okumalısınız. MGbeyond Web Sitesi veya Hizmetlerine erişiminiz ve bunları kullanmanız, ilgili Web Sitesi veya Hizmetin kullanım şartlarını tabi olmayı, okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi gösterir. Ayrıca Mbeyond, bunları istediği zaman değiştirme hakkını saklı tuttuğundan geçerli kullanım koşullarını düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz .

Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi konusunda 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uygulanacaktır.

 

Yükümlülükler:

Kullanıcı, Web Sitesini ve Hizmetlerini Kullanıcının kendi sorumluluğunda ve Kullanıcının sorumluluğu altında kullandığını kabul eder ve bu nedenle Şirket, ilgili hükümlerin ihlali veya kötüye kullanımı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı, MGBeyond’un Web Sitesini ve Hizmetlerini kullanmasından kaynaklanan ve Şirket ile yöneticilerini, çalışanlarını, temsilcilerini ve temsilcilerini, doğabilecek herhangi bir yükümlülükten dolayı tazmin etmeyi kabul eder, tüm zararlardan sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

MGBeyond aşağıdakilerden kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz:

 • Kesintiler, virüsler, teknik sorunlar, müdahaleler, ihmaller, mevcut olmama, elektrik kesintileri, telekomünikasyon ağlarının veya Şirketin sorumluluğu olmayan Kullanıcı ekipmanının arızalanması.
 • İnternet’teki, iletişim ağındaki veya elektrik şebekesindeki eksiklikler veya aşırı trafik yükü nedeniyle Web Sitesinin ve Hizmetlerin gecikmesi veya kullanılamaması.
 • Üçüncü taraf eylemleri.
 • Bakım veya yazılım güncellemeleri nedeniyle Web Sitesinin ve Hizmetlerin kullanılamaması.
 • Şirketin doğrudan kontrolü dışındaki her türlü olay.
 • ŞİRKETİN KASITLI SUİİSTİMALİ OLMAKSIZIN KULLANICININ ÖZEL KOŞULLARI VEYA KONUNUN NİTELİĞİ NEDENİYLE, İLGİLİ YASA, YÜKÜMLÜLÜĞÜN ANLAŞMA, WEB SİTESİNİN KULLANIMI VE HİZMETLERİN SADECE RİSK ALTINDA OLMASINI SAĞLAYAMADIĞI DURUMLAR İÇİN TASARRUF EDİN KULLANICININ VE ŞİRKETİN WEB SİTESİNİ VE / VEYA HİZMETLERİ KULLANMASINDAN KAYNAKLANAN HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.
 • MGBeyond, anahtar kelimelerin ve açıklamaların doğruluğunu sağlamak ve içeriğin yalnızca editoryal kullanım veya eşdeğer herhangi bir ifade için tanımlanmasını sağlamak için makul ticari çabalar gösterecektir. Bununla birlikte, ŞİRKET HERHANGİ BİR ANAHTAR KELİME, BAŞLIK VEYA AÇIKLAMA İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTE VE BEYANDA BULUNMAMAKTADIR; VEYA YALNIZCA İÇERİK KULLANIMI İÇİN HERHANGİ BİR GÖRSEL İÇERİĞİN TANIMLANMASI VEYA TANIMLANMAMASI . Bu nedenle, Şirket, bu şartlara uygun olarak uygulanabilecek diğer herhangi bir sorumluluk sınırlamasına rağmen, yanlış anahtar kelimeler, başlıklar veya açıklamalar veya görsel içeriğin kullanımından kaynaklanan herhangi bir talep ile ilgili olarak herhangi bir tazminat ödemeyecek veya sorumluluk kabul etmeyecektir. Sadece editoryal kullanım için tanımlanmıştır.

 

Fikri Mülkiyet:

Web Sitesi, Hizmetler, tasarımı ve kaynak kodu üzerindeki tüm fikri mülkiyet hakları ve bunlardan herhangi birine dahil olan tüm içerikler (metin, resim, animasyon, veri tabanı, grafik, logo, ticari marka, simge, düğme, resim, videolar, ses kayıtları vb.) MGBeyond Şirkete aittir veya lisanslıdır.

İlgili Web Sitesi / Hizmet koşullarının, çoğaltılmasına veya dağıtılmasına, dönüşümüne açık bir şekilde yetkilendirilme olmaksızın, herhangi bir türden türev eser üretilmesi, kamusal iletişime ve kullanıma sunulması, çıkarılması, yeniden kullanılması veya Web Sitesinin herhangi bir şekilde kullanılması, Hizmetler veya içeriğin veya herhangi bir bölümünün kullanılması kesinlikle yasaktır.

 

Web Sitesindeki Değişiklikler Ve Kapanış:

Şirket, herhangi bir anda ve Kullanıcıya karşı herhangi bir sorumluluk altına girmeden, Web Sitesinin veya Hizmetlerin içeriğini değiştirebilir, mevcut Hizmet ve özelliklerin bir kısmını veya tamamını sağlamayı veya tümünü devre dışı bırakabilir. Bununla birlikte, Şirket yürürlükteki yasaların öngördüğü süre içerisinde belirli işlemlere ilişkin hizmet ve kayıtların tutulmasına ilişkin yükümlülüklerini sonlandırabilir.

 

Genel İletişim Bilgileri:

Web Sitesinin ve Hizmetlerin kullanımı ve bu terimlerin yorumlanması ve uygulanması Türkiye Cumhuriyeti Hukukuna tabidir. Yürürlükteki yasanın belirli bir yargı yetkisi getirdiği durumlar dışında, bu hükümlerle ilgili herhangi bir anlaşmazlık İstanbul Mahkemeleri tarafından çözülecek ve taraflar yürürlükteki diğer tüm yetki alanlarından açıkça feragat edecektir.

Herhangi bir sorgu veya talep için Şirketle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Politikamız:

Amacımız, takipçilerimizle karşılıklı, besleyici bir iletişim içinde olup her türlü geri bildirimi birebir duymaktır. Bu konudaki etik kurallarımızı belirlerken, özel yaşamın gizliliği, kişisel verilerin güvenliği gibi yasal zorunluluklara uygun aynı zamanda ticari enformasyon sınırlarında, telif/patent ihlaline düşmeden yeni medya düzenini özgün içeriklerimizle oluşturulmasına dikkat ettik.

 

Bu iletişim politikası; Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn, Snapchat, Youtube ve benzeri gibi geleneksel tanınmış platformlarla birlikte kullanıcı iletişimlerini içeren ve sosyal medya olduğunu düşünmeden kullanıyor olabileceğiniz diğer tüm platformları da kapsar.

 • MGBeyond’a’e ait gizli bilgiler açıklanmamalıdır.
 • Müşterilerin kişisel tanınmasına neden olabilecek bir bilgi verilmemelidir.
 • Uzmanlık alanınızın dışına çıkılmamalıdır. Uzmanlık alanı dışındaki konular, uzmanına yönlendirilmelidir.
 • MGBeyond’a çalışanı olunduğu belirtilmeli, MGBeyond’dan ya da MGBeyond’daki işten söz eden tüm gönderilerde “#mgbeyond” hashtag’i kullanılmalıdır.
 • Düşüncelerin kişisel olduğu, MGBeyond’u yansıtmayabileceği belirtilmelidir.
 • Saygı içeren ifadeler kullanılmalı, spam, hakaret veya aşağılayıcı imalardan uzak durulmalıdır.
 • Dışarıya açıklanmayan ürün ve hizmetler hakkında bilgi yayınlanmamalıdır.
 • Yüksek etik kurallarına bağlı, dürüstlük ilkesinden vazgeçilmemelidir.
 • Sunulan bilgiler açıklayıcı, doğru ve şeffaf olmalıdır. Özellikle geleceğe dönük tahmin ve yanlış yönlendirmelerden uzak durulmalıdır.
 • Kanunlara uygun hareket edilmelidir.
 • Yapılan tüm iddialar kanıtlanmış ve onaylanmış olmalıdır. MGBeyond’un Hukuk Danışmanlarının onayı olmadan hukuki konular veya sorunlar hakkında kesinlikle yorum yapılmamalıdır.
 • Bir sosyal medya platformunda MGBeyond ile ilgili uygun olmayan bir paylaşım görülürse, hemen yönetici bilgilendirilmelidir.
 • Sorumluluk bilinciyle, dikkatle hareket edilmelidir. Hukuki sonuçlar doğurabilecek, başka şirketlerin fikri mülkiyetini içeren içeriklerden kaçınılmalıdır.
 • Görev nedeniyle oluşturulan hesap, işten ayrılma durumunda kullanılmaya devam edilemez; parola ya da hesap adı değiştirilemez, benzer bir hesap oluşturulamaz veya hesap aracılığıyla elde edilen kişi ve bağlantılar üzerinde herhangi bir sahiplik iddia edilemez.
 • İş daima öncelikli olmalı, paylaşımlar işten alıkoymamalıdır.

              

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Politikamiz:

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaMGBeyond elde ettiğiad, soyad,  telefon numarası, adres, e posta, talep veya şikâyet vb. kişisel verilerinizi, görüşme amacına bağlı işlemekte, her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, gizli tutmakta, saklama süresinin sona ermesini izleyen ilk periyodik imha süresinde silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi, işlenmesini gerektiren amaç çerçevesinde, mevzuat ve açık rızanızla, hissedarlar, iş ortakları, tedarikçiler, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, denetçiler, danışmanlar, avukatlar, sözleşmeli hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız gerçek veya özel hukuk tüzel kişileri ile paylaşabilmekteyiz.

Bu itibarla, sitemizi ziyaret etmekle ve/veya yüz yüze görüşmelerimiz kişisel verilerin tarafımızca işlenmesine açık rıza göstermiş olmaktasınız.