TELEFON

+90 212 807 07 15

Hizmet ve Fiyatlandırma

Ön rezervasyon sistemi ile saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak; sizlere en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladık. Hizmet bedelinin içerisine, stüdyomuzdaki mevcut bütün hizmetleri dahil ettik. Bunun için; bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yeşil Perde Çekimi

Yeşil Perde Green Box / Green Screen, tek renk arka plan kullanılarak iki farklı görüntüyü birbirinin üstüne oturtmaya yarayan bir tür sinema teknolojisidir. Bu yöntem, birçok reklamda, müzik klibinde, haber bültenlerinde, hava durumlarında ve neredeyse her filmde kullanılmaktadır.

Beyaz Sonsuz Fon Çekimi

Fotoğraf ve Video Çekimlerinde rahatsız edici yansımaları engellemektedir. Yüksek dayanıklı ve kaliteli malzemeden oluşan beyaz fon sistemimiz ile çekimlerinizde herhangi bir renk türü için mükemmel arka plan sağlıyoruz.

Mavi Sonsuz Fon Çekimi

Video efektleri ve teknoloji sayesinde, doğru kullanacağınız görsel efektler ile çalışmalarınızı gerçek dünyadan çekerek ve dijital bir alana yerleştirmeniz için, ihtiyacınız olan Mavi Sonsuz Fon Çekimi hizmetini sağlıyoruz.

Fon Kağıdı ile Çekim

Fotoğraf ve video çekimlerinizdeki rahatsız ediciyansımaları engelleme özelliğine sahip olduğundan; portre, greenbox ve moda çekimlerinizde size fon kâğıdı ile çekim hizmeti sağlıyoruz.

Reklam Filmi

En yüksek görüntü kalitesi ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklam filmlerinizin yayınlanacağı TV kanalı, Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre size; tecrübeli çözüm ortağınız olarak yardımcı oluyoruz.

Tanıtım Filmi

Kurumsal ya da imaj tanıtım film çekimleriniz için kurgu ve montaj süreci, çekim planlaması desteği ile birlikte tüm prodüksiyon hizmetlerini sağlama konusunda yardımcı oluyoruz.

Viral Reklam

Sosyal medya aracılığıyla hızla yayılan viral reklamlar sosyal medyayı kullanmak isteyen tüm şirketler için, çok büyük bir etkiye sahiptir. Gerçekten uzmanlık gerektiren viral reklam video çekiminizi, profesyonel ekipyardımımızile kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ürün Videosu

Alanlarında uzman kişilerden oluşan dinamik ekibimiz ve sistematik iş süreçleriyle kreatif ürün çekimi gerçekleştirerek; hedef kitleye, ilgili sektöre ve dünya trendlerine uygun ürün video çekimlerinizde profesyonel yardımcınız oluyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Yüksek kalitede, doğal ışığın yanında stüdyonun geniş ölçekli yapay ışıklarının da kullanıldığı ortak bir ışıklandırma ile etkileyici fotoğraflar elde etmeniz için, tüm reklam, tanıtım, ürün fotoğrafı çekimleriniz için stüdyo ve ekip desteği sağlıyoruz.

Kişiye Özel Çekim (Sosyal Medya ve Youtube)

Markanızın ve sizin bilinirliğinizi yükselterek sürdürebilmeniz ve prestiji için hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanızı sağlayan sosyal medya videoları ve Youtube çekimleriniz için, markanızın ve sizin etkin çözüm ortağı oluyoruz.

Ekipman Kiralama & Montaj

Dijital sinema ve video prodüksiyon teknolojisine uygun profesyonel film ekipmanlarımız ve diğer set ekipmanları kiralama ile post-prodüksiyon hizmetlerimizle projelerinize ve beklentilerinize uygun, hızlı, ekonomik çözümler sağlıyoruz.

Asistan Hizmeti

Kurulum, çekim aşaması ve diğer bütün süreçlerde sizin yanınızda olmak adına; stüdyomuzda yapacağınız tüm çekimlerinizde sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için profesyonel asistan hizmeti sağlıyoruz.

CASTING HİZMETİ

Tüm prodüksiyon çalışmalarınız için profesyonel şekilde oyuncu, reklam yüzü, manken ve model sağlama hizmetlerini; eksiksiz ve kaliteli şekilde, aile yapısını dikkate alarak sunuyoruz.

CATERING HİZMETİ

Hijyen standartları, kalite yönetimi, gıda güvenliğini çok dikkate alarak; bütün organizasyonlarınızda size özel ekonomik ve pratik catering hizmeti sağlıyoruz.

Profesyonel Ekip Desteği

Müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutarak bütün çalışmalarınızda, tüm konularda profesyonel ekip desteği ile yanınızdayız.

tujiiart
kreabaz
fav
hariqa
galeriemall