TELEFON

+90 212 807 07 15

MGbeyond; 2013 yılında sektörün en nitelikli filmlerini seyircilerle paylaşmak amacıyla kuruldu. Pazarlama ve dağıtım konularında farklı, yaratıcı, yenilikçi çözümler geliştirdi ve sektörün gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Film şirketleri ve yapımcılar ile iş birliği yaparak, portföyüne eklediği birçok filmi, Türkiye’de sinema salonlarında, DVD, Bluray, televizyon ve VOD platformlarında izleyicilerle buluşturdu.

MGbeyond; reklam, prodüksiyon, animasyon, sosyal medya, gibi konularında içerik çekmek isteyen yerel ve uluslararası şirketlere profesyonel hizmet vermek amacıyla İstanbul’da stüdyo faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mgbeyond Stüdyosu; greenbox veya beyaz sonsuz stüdyo alanından oluşmaktadır.

Ön rezervasyon sistemi ile saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak; sizlere kaliteli ve ekonomik hizmet sunmayı amaçladık.

Hizmet bedelinin içerisine stüdyomuzdaki mevcut bütün hizmetleri dahil ettik. Bunun için; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, hızlı ve etkin bir şekilde ekipman ve konularında uzman ekip desteği sağlayarak profesyonel, tecrübeli ve yenilikçi çözüm ortağınız olmak için her zaman hazırız.

Hakkımızda
Hakkımızda
MG Beyond Hakkında
tujiiart
kreabaz
fav
hariqa
galeriemall